Best CRETA Products

Home »  Best CRETA Products

 

Spoločnosť Wi-FIRE s.r.o. Vám prináša priamo z Kréty Extra panenské olivové oleje Terra Creta, ktoré sú najviac oceneným olivovým olejom na svete.Extra panenský olivový olej je pre mnohých vzácnou tekutinou. Málo kto ale vie, že nie je len kvalitnou a neoddeliteľnou súčasťou každej dobrej kuchyne, ale je aj tekutinou, ktorá dáva vášmu organizmu potrebné látky a zároveň ho aj očisťuje, nakoľko má antioxidantné účinky. Zelené zlato – harmónia života,  je každodenná súčasť zdravého života obyvateľov Kréty.  Preto je Kréta jedna z mála miest na svete s najnižším výskytom srdcovocievnych ochorení a tým sa predlžuje dĺžka života obyvateľov. Počas nášho života na nádhernom a stále zelenom ostrove Kréta sme mali možnosť vyskúšať kvalitu rôznych druhov extra panenských olivových olejov. Na základe našich skúseností sme sa rozhodli, že toto zelené zlato prinesieme pre Vás, pre Vaše zdravie, sem na Slovensko, aby ste aj vy mali možnosť vyskúšať ako nádherne chutí to najlepšie z Kréty. Extra panenský olivový olej Terra Creta Vám dáva zmysel Vašim každodenným „rituálom“, pri varení a stolovaní. Vychutnávate si ho v kruhu vašej rodiny, priateľov a známych. Samozrejmosťou sú aj blahodarné účinky extra panenského olivového oleja na organizmus. Nemusíte sa obávať používania tohto extra panenského olivového oleja ako náhradu za tuky bežne používané v domácnosti.

Preto potrebujete spoľahlivé miesto, kde sa dá vždy nájsť kvalitný Extra panenský olivový olej aj on-line cez internet. Nájdete nás na www.bestcreta.eu

  Naši zákazníci sa nás často pýtajú, aké sú hlavné výhody nákupu v našom e-shope. Na tejto stránke sa vám pokúsime zhrnúť hlavné výhody, ktoré vám nákup v našom e-shope prinesie.

Prečo teda nakupovať na www.bestcreta.eu?  

1. Kvalita je prvoradá Predávame Extra panenský olivový olej značky Terra Creta z Kréty, ktorý je 20_ISO22000_4cvysoko oceňovaný na celom svete. V našej ponuke sa nachádzajú jedinečné druhy. Ako partnera sme si vybrali spoločnosť Terra Creta, ktorá má rokmi overenú a bohatú skúsenosť vo výrobe najkvalitnejšieho Extra panenského olivového oleja, čím vám vieme zaručiť stopercentnú kvalitu.

2. Cena je voči Vám férová Naše ceny zodpovedajú kvalite predávaných olivových olejov. Snažíme sa ich držať čo najnižšie a chceme spraviť náš sortiment dostupný pre každého. Naším cieľom je, aby ľudia dôverovali a naučili sa viac používať olivový olej, TC kvalita logopreto sme tomu prispôsobili aj naše ceny. Ďalšou výhodou pre milovníkov olivového oleja je poštovné zadarmo pri objednávke nad 150 eur a ďalšie rôzne akcie, ktoré postupne pripravujeme.

3. Doprava olivového oleja k Vám domov bezpečne a rýchlo Máme prepracovaný logistický systém, pomocou ktorého vám tovar doručíme v čo najkratšom čase a hlavne neporušený. Vďaka tomu si svoj olivový olej môžete vychutnať už do 2 dní pri doručení kuriérom.

4. Komunikácia je pre nás dôležitá Na komunikáciu s vami používame nielen telefón a e-mail, ale aj moderné komunikačné spôsoby ako Facebook. Chceme vám spríjemniť výber kvalitného olivového oleja, preto vám radi zodpovieme vaše otázky a poradíme vám.

Award za prepravu 20135. Sklad olivového oleja a jeho čerstvosť Keďže sa v prvom rade snažíme o čerstvosť našich produktov, tak neskladujeme veľké množstvá olivového oleja. Práve preto sa môže stať, že Vami objednaný olivový olej nebude na našom sklade. Všetky naše oleje dopĺňame priebežne. Čerstvosť naších výrobkov je nám dôležitá.

6. Garancia spokojnosti a vrátenia peňazí Ak sa náhodou rozmyslíte, tak je možné vrátiť neporušený tovar do 7 dní bez udania dôvodu. My Vám vrátime plnú sumu za produkt. Neviete si vybrať, alebo potrebujete poradiť? Tak nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu obchod(zavináč)wi-fire.sk, alebo telefonicky na +421 948 384 390.

Presvedčte sa sami, vychutnajte si kvalitu a ušetrite už dnes!

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes