Creta Carob Produkty

Creta-Carob-logo-web

Výhody zaradenia karobu do vášho jedálnička:

  • Karob zlepšuje trávenie a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.
  • Používa sa na liečbu hnačky ako u detí, tak aj u dospelých.
  • Vďaka absencii kofeínu je vhodný aj pre ľudí s vysokým krvným tlakom.
  • Jeho vitamín E napomáha pri liečbe chrípky, kašľa či anémie.
  • Vysoký podiel fosforu a vápnika je znakom nádejného boja s osteoporózou.
  • Karob celý (aj so šupkou) žujú speváci, ktorí si týmto spôsobom čistia svoj ​​hlas a hrdlo.

 

Karobovy-sirup-nová-flaška-nová-etiketa-s-logom-2015

BIO Karobový sirup 350g 

Sirup získaný z luskov karobu. Má jemnú a sladkú chuť. Použitie: náhrada sladidla do koláčov a dezertov, do horúcich a studených nápojov. Taktiež ako tradičný liek na kašeľ a bolesť v krku. Vysoký podiel fosforu a vápnika (až 3-krát viac ako mlieko) je znakom nádejného boja s osteoporózou. Karob obsahuje kyselinu gallovú, ktorá sa získava z tanínu karobu. Kyselina gallová funguje ako analgetikum, anti-alergicky, antibakteriálne, antioxidačne, antivírusovo a antisepticky. Môže byť nápomocná pri prevencii a liečbe DMO u detí.

 

BIO Karobový prášok 350g – náhrada kakaaKarobový - kako substrát s logom

Prášok je zdravá náhrada čokolády a kakaa. Môžete ho použiť do koláčov, teplých nápojov, mliečnych šejkov a dezertov. Je prirodzene sladký a bohatý na kalcium a vitamíny. Neobsahuje kofeín a lepok.

 

 

Karobová - káva s logomCaroffee – karobová káva BIO 350g

Bez pridania konzervačných látok. Káva je bez kofeínu. Vynikajúca náhrada so zdravými benefitmi. Caroffee môžete pripraviť ako filtrovanú kávu, espresso, alebo ľadovú kávu. Používajte ako klasickú kávu, alebo zmiešajte s normálnou kávou na redukovanie kofeínu. Je prirodzene sladká a bohatá na kalcium a vitamíny. Neobsahuje kofeín a lepok. Ako sladidlo, náhradu cukru môžete použiť karobový sirup.

 

 

Karobové biscuity s logomKarobové sucháre 300g 

Sucháre sú ideálne raňajky na cestu „on-the-go-breakfast“. Môžete si ich namáčať do kávy alebo čaju. Sú ideálnym doplnkom správnej výživy kedykoľvek počas dňa. Bohatú,jedinečnú chuť dodáva týmto suchárom kombinácia karobového prášku, hrozienok a mandlí.  

 

 

 

Karobové cestoviny 500g – Fusilli, RigatoniKarobové cestoviny fusili s logom

Karobové cestoviny urobia vaše jedlo odlišné od ostatných. Môžete ich použiť na prípravu šalátu alebo k vašej obľúbenej omáčke. Prípravujú sa ako bežné cestoviny.  Zloženie: karobová múka, semolina, voda.

 

 

Karobové struky BIO s logomBIO Karob celý 500g 

Struk sa konzumuje surový. Nekonzumujú sa konce a semienka. Jedzte opatrne. Neobsahuje lepok. Karob je bohatým zdrojom vápnika, fosforu, železa, magnézia a obsahuje vitamíny A, B, B2, B3 a D.

 

 

 

Karobovo oriešková nátierka s logomKarobovo-oriešková nátierka 300g 

Ľahko rozotierateľná sladká nátierka. Zdravá karobová alternatíva čokolády vhodná na chlieb, koláče do kaší a pod. Zloženie: Pasta z lieskového orecha 46%, Karobový prášok 21% , Olivový olej, Steviol glykozidy, Emulgátor: Sójové lecitíny , Vanilka.

 

 

RAW Karobový prášok BIO 350gKarobový prášok  RAW s logom 

RAW Karobový prášok sa pridáva k múke na prípravu koláčov, teplých nápojov, mliečnych shejkov a dezertov. Je prirodzene sladký. Produkt je v kvalite BIO.  Hnedý prášok je výborným zdrojom vápnika – obsahuje ho 3x viac ako mlieko. Karob je zdrojom bielkovín rovnako ako vitamínov A , B , B2 , B3 a D , fosforu , draslíka , horčíka , železa a ďalších minerálov . Karobový prášok neobsahuje kofeín.

 

 

Karobový džem na raňajky 230g Karobový - jam s logom

Náš karobový džem na raňajky je vyrobený z rovnakých zdravých ingrediencií, aké používala „babička“ na výrobu svojich džemov. Používame menej cukru ako si vyžaduje recept pri príprave tradičných džemov. Využívame sladkosť samotného karobu. Neobsahujú žiadne umelé príchute, farbivá, konzervačné látky alebo kukuričný sirup.

 

 

Karobová tyčinka – Nutrition bar 50g Karobvová nutričná tyčinka s logom

Vychutnajte si kompletné zdravé jedlo. Karobová tyčinka obsahuje mandle, karobový sirup, tymiánový med, sušené ovocie (ďatle, hrozienka, figy) a sezam. Nakoľko tyčinka je pripravovaná bez pečenia, ostáva mäkká a zdravá. Váčšina ingrediencií pochádza priamo z Grécka. Tyčinka je bez pridania cukru a konzervačných látok.

 

 

 

BizStudio-lite Theme by SketchThemes